Budynek Instytutu Edukacji Sarmackiej w Książęcym Mieście Grodzisku


Kurs podstaw wiedzy o Sarmacji —
Podstawowe kontakty

Podstawowym kontaktem dla Ciebie, jako nowego mieszkańca, jest Twój nauczyciel w Instytucie. Obecnie - co mam nadzieję zmieni się w niedługim czasie - jedynym nauczycielem w IES jestem ja, mar. Łukasz kaw. Jakubowski, skontaktować się ze mną możesz pod adresem e-mail: lukaszxjakubowski@gmail.com, bądź też pod adresem GG:1407798.

Musisz także wiedzieć, kto jest naczelnikiem miejscowości, w której mieszkasz. Są to osoby z dużą wiedzą dotyczącą Sarmacji, więc na pewno będą znały odpowiedzi na Twoje pytania, więc nie bój się pytać. Jesteś nowym mieszkańcem i masz prawo nie wiedzieć wielu rzeczy, nawet takich, które z pozoru wydają się bardzo błahe.

W razie trudności natury prawnej, możesz skontaktować się z Prokuratorem Generalnym, który może udzielić Ci porady, a nawet w Twoim imieniu wnieść sprawę do sarmackiego sądu. Obecnie funkcję tę pełni Książę Michael diuk von Lichtenstein.

Pamiętaj jednakże, Drogi Słuchaczu, że wiele znajomości, waznych kontaktów, zdobędziesz na Forum Centralnym, do którego już na pewno znasz adres, a jeśli nie, to jak najszybciej postaraj się tam trafić. W poprzednich lekcjach na pewno znajdziesz adres, pod którym wspomniane Forum znajdziesz.

W sprawach najwyższej wagi, możesz skontaktować się z JKM Michałem Feliksem pod adresem http://www.sarmacja.org/wniosek_ksiaze/. Zasady protokołu opisane są w skrócie pod adresem http://www.bip.sarmacja.org/protokol.

mar. Łukasz kaw. Jakubowski h. Nezumi, 5 lipca 2010 roku

© Instytut Edukacji Sarmackiej 2005-2006 :: Webdesign Helwetyk Romański